صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
پیوند هاآرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 131641
تعداد نوشته ها : 305
تعداد نظرات : 24
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 

سرمربی تیم فوتبال راه آهن گفت: با توجه به بازی که مقابل استقلال انجام دادیم زور این تیم به پرسپولیس می چربد.گفت و گوی خبرنگار ورزشی خبرگزاری پانا با داود مهابادی در ادامه می آید:
چه شد بازی را به استقلال باختید؟
بازی بسیار خوبی بود و اصلا مستحق باخت نبودیم. موقعیت های زیادی داشتیم که به گل تبدیل نشد. 
مشکل تیم شما چیست که نمی تواند مزد بازی خود را بگیرد؟
ما دو مشکل عمده داریم یکی اینکه توپ های آخر ما به گل نمی رود و دوم اینکه متاسفانه امسال داوری علیه ما بوده است. ببینید در بازی با سایپا گل سالم ما را نگرفتند و در همین بازی هم داور یک گل آفساید برای استقلال گرفت و گل ما را مردود کرد.
حالا برای حل شدن این دو مشکل کاری هم کرده اید؟
برای مشکل عدم گلزنی که تمرینات ویژه داریم ولی نسبت به قضاوت داوران تقریبا همه تیم ها معترضند. ما دیگر چاره ای نداریم و باید با این شیوه بسازیم ولی فکر می کنم رفته رفته بدشانسی دست از تیم ما بردارد.
از نحوه قضاوت هم که معلوم است ناراضی هستید؟
صددرصد. داور باعث شکست ما شد ولی کارشناسان باید نظر بدهند. جای تعجب دارد داور در 6 متری صحنه قرار دارد و سوت نمی زند ولی کمک داور از 60 متری چطور خطای هند تشخیص می دهد؟ 
کی روند ضعیف تیم راه آهن عوض شده و بهتر می شود؟
فکر نمی کنم تا به حال بد بازی کرده باشیم ولی همیشه تیم برتر که پیروز نمی شود با این اوصاف امیدوارم از بازی با سپاهان روند پیروزی راه آهن هم آغاز شود.
بازی با سپاهان خیلی دشوار است نظر شما چیست؟
قطعا این بازی خیلی حیاتی و دشوار است. آنها تیم بین المللی دارند که بازیکنان باتجربه آسیایی در اختیار دارد ولی چاره ی تیم ما این است که فقط پیروز شود تا از این روند خارج شویم. امیدوارم در این بازی توپ های ما به گل تبدیل شود.
استقلال را چطور دیدید؟
آنها تیم قدرتمند با بازیکنان باتجربه به همراه کادر فنی قوی دارند ولی در مقابل ما ضعیف بازی کردند. به نظرم بازی قبل از دربی بود کمی محتاطانه مقابل ما آمده بودند.
نظر شما در مورد دربی تهران چیست؟
بازی قشنگی می شود.  دو تیم بازیکنان بزرگ با کادر فنی باتجربه دارند ولی نتیجه آن را نمی شود پیش بینی کرد. به نظرم که یک بر یک می شود ولی فکر می کنم زور استقلال به پرسپولیس می چربد.
دوست داری کدام تیم پیروز شود؟
چون هم با پرسپولیسی ها رفیقم هم با استقلالی ها بهتر است نظری ندهم امیدوارم هرکدام از تیم ها که از موقعیت های خود استفاده کرد و لیاقت برتری داشت، پیروز شود.


X